Wydarzenia

Come to see us!
Date : 24 / Lip / 2015
Time : 17.00
Address : Krupówki 12, Zakopane, Poland
Tel : +48690012013
KONCERT BEZPŁATNY

LORD AND THE LIAR – koncert plenerowy w ramach HEINZ MUSIC & GRILL

Scena przed Dworcem Tatrzańskim

Lord & the Liar to Paweł Swiernalis, twórca tekstów, muzyki i aranżacji. Ten młody, nonszalancki arogant-songwriter śpiewa historie o życiu, nocnych przygodach i trudnych relacjach męsko-damskich.. Gatunki w jakich oscyluje muzyka Lord and the Liar to psychedelic, jazzy i blues. Teksty utworów śpiewane są zarówno w języku polskim jak i angielskim. Na koncertach muzyk zabiera słuchaczy na opowieść pełną smutku, złudzeń i humoru noir. Teksty Pawła przywołują historię, których nie powstydziliby się najlepsi story-tellerzy.

0004742252_10

Od 2013 roku i wydania własnym sumptem albumu ‚Thrill-seekers, Pubcrawlers & Shoplifters’ Lord & the Liar zagrał ponad 60 koncertów, zarówno na dużych scenach: Halfway/w połowie drogi,  Spring Break Showcase, Suwałki Blues Festival, Opole Songwriters Festival, jak i wiele mniejszych koncertów w całej Polsce. Muzykę Pawła można usłyszeć na falach radiowej Trójki i innych radiostacji. Ostatni utwór Dwie do północy , zapowiada kolejne wydawnictwo, które ma ujrzeć światło dzienne jesienią 2015.

DSC_9083

Outdoorowe koncerty odbywają się na specjalnie przygotowanej scenie. Dodatkowo, poza muzyką na gości czekają wyśmienite dania z naszego grilla, wzbogacone sosami Heinz oraz wyjątkowe koktajle na bazie naszych domowych konfitur, ktore serwujemy w plenerowym barze.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny. Występy można zobaczyć od godziny 17.00 do 22.00. Po godzinie 22.00 zapraszamy na parkiet Dworca Tatrzańskiego, gdzie do tańca zagra nasz rezydent dj Gatuzo