Wydarzenia

Come to see us!
Date : 3 / Lip / 2015
Time : 17.00
Address : Krupówki 12, Zakopane, Poland
Tel : +48690012013
Koncert Bezpłatny

OTWARCIE LETNIEJ SCENY HEINZ MUSIC & GRILL – GYPSY & THE ACID QUEEN – koncert, KUBA LIB – dj set

Scena przed Dworcem Tatrzańskim

Na pierwszą odsłonę plenerowych koncertów w ogrodzie przed Dworcem Tatrzańskim zapraszamy już w piątek 3 lipca. Cykl Heinz Music & Grill otworzy Gypsy & The Acid Queen, czyli solowy project Kuby Jaworskiego, gitarzysty takich zespołów jak Vallium czy 20 times.

Wykorzystując technikę loopowania dźwięków gitary, beatbox’u oraz wokalu sam na scenie tworzy brzmienie całego zespołu, wprowadzając słuchaczy w hipnotyczny trans. W swoich utworach Kuba powraca do korzeni, inspirując się muzyką i klimatem lat 70 jednocześnie dodając nowe brzmienia gitary, wokalu, przeszkadzajek. Jak sam mówi – gra blues’ującą, tęskną muzyka drogi, która oddaje klimat ogniska, pod gwieździstym niebem, gdzieś na pustynnych pustkowiach. Gypsy and The Acid Queen usłyszymy na plenerowej scenie Dworca Tatrzańskiego nie raz, bowiem Kuba został oficjalnym rezydentem cyklu. Po koncertach zapraszamy na plenerową Street Salsę z instruktorem!

pop

Outdoorowe koncerty odbędą się na specjalnie przygotowanej scenie. Dodatkowo na gości czekają wyśmienite dania z naszego grilla, wzbogacone sosami Heinz oraz wyjątkowe koktajle na bazie naszych domowych konfitur, które serwujemy w plenerowym barze.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny. Występy można zobaczyć od godziny 17.00 do 22.00. Po godzinie 22.00 zapraszamy na parkiet Dworca Tatrzańskiego, gdzie do tańca zagra nasz rezydent Kuba Lib.

Logo_Music_And_Grill_pop-kopia