Wydarzenia

Come to see us!
Date : 19 / Lip / 2015
Time : 17.00
Address : Krupówki 12, Zakopane, Poland
Tel : +48690012013
KONCERT BEZPŁATNY

SURREAL PLAYERS – koncert plenerowy w ramach HEINZ MUSIC & GRILL

Scena przed Dworcem Tatrzańskim

Surreal Players tworzą: wiolonczelistka Magda Pluta oraz jazzowy pianista, kompozytor i aranżer Krystian Jaworz. Muzycy rozpoczęli wspólną działalność posiadając już ciekawe artystyczne dokonania, takie jak udział w nagraniach dla Polskiego Radia i prestiżowej nowojorskiej wytwórni TZADIK, współpraca z wybitnymi  zespołami reprezentującymi różnorodne gatunki muzyczne (Bester Quartet, Pudelsi, Samech) oraz występy na renomowanych festiwalach: Palm Jazz Gliwice, TZADIK Poznań Festiwal, Klezmore Festival Vienna, Stanser Musiktage – Stans Swiss, Warsaw Summer Jazz Days.

Surreal Players - piecart

Duet gra kompozycje autorskie, śmiało łącząc w nich elementy stylistyczne  jazzu, folku, muzyki ilustracyjnej, klasycznej i eksperymentalnej.

Outdoorowe koncerty odbywają się na specjalnie przygotowanej scenie. Dodatkowo, poza muzyką na gości czekają wyśmienite dania z naszego grilla, wzbogacone sosami Heinz oraz wyjątkowe koktajle na bazie naszych domowych konfitur, ktore serwujemy w plenerowym barze.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny. Występy można zobaczyć od godziny 17.00 do 22.00. Po godzinie 22.00 zapraszamy na parkiet Dworca Tatrzańskiego, gdzie do tańca zagra nasz rezydent dj Gatuzo