FAQ

Gdzie kupie bilety na koncerty i imprezy w Dworcu Tatrzańskim?

Bilety wstępu można kupić w przedsprzedaży lub bezpośrednio w dniu koncertu w Dworcu Tatrzańskim. Wygodną formą jest kupno na naszej stronie internetowej. Wystarczy dokonać płatności za pomocą PayU i wygodnie wydrukować bilet w domu.

Czy istnieje mozliwość nabycia biletu na koncert w Dworcu Tatrzanskim drogą elektroniczna?

Tak, bilety wstępu na koncerty w Dworcu Tatrzańskim mogą Państwo kupić na naszej stronie www.dworzectatrzanski.pl/sklep. Bilety można wygodnie wydrukować w domu i należy je okazać przed wejściem na koncert. Każdy bilet ma indywidualny numer.

Jak dlugo jest wazny mój bilet?

Bilet ważny jest w dniu koncertu.

Dlaczego musze podać swoje dane osobowe aby kupić bilet drogą elektroniczną?

Państwa dane osobowe potrzebne są, aby umożliwić Państwu bezpieczną płatność drogą elektroniczną. Są one traktowane poufnie w rozumieniu ochrony danych i nie są przekazywane osobom trzecim.

Co sie dzieje z moimi danymi?

Dane osobiste, które przekazują Państwo podczas zamówienia, opracowywane są wyłącznie w zgodzie z prawnymi przepisami Rzeczpospolitej Polskiej. Wykorzystanie i przekazanie danych osobowych służy jedynie do celów administracyjnych strony internetowej. W żadnym przypadku dane te nie zostaną przekazane osobom trzecim. W celu ochrony Państwa danych osobowych przed niedozwolonym przejęciem i nadużyciem, dokonaliśmy licznych zabezpieczeń technicznych. Nasze systemy bezpieczeństwa są kontrolowane regularnie i zostają dopasowane do postępu technicznego.

Mój bilet nie został w pełni wydrukowany, jest podarty, zgniecony lub pozwijany. Co mam zrobić?

Bilet wstępu nabyty elektronicznie upoważnia Państwa do wejścia na koncert w Dworcu Tatrzańskim. W przypadku biletu nie w pełni wydrukowanego, podartego, zgniecionego lub pozwijanego, należy podać kontrolerowi biletów unikalny numer biletu oraz imię i nazwisko które podano podczas zakupu biletu. W e-mailu potwierdzającym kupno biletu znajdą Państwu także link, który pozwoli Państwu na ponowny wydruk biletu.

Zgubiłem bilet. Co mam zrobić?

Należy sięgnąć do e-maila potwierdzającego zakup i wydrukować bilet lub zapamiętać unikalny numer, który należy podać wraz z nazwiskiem kontrolerowi biletów przy wejściu do Dworca Tatrzańskiego.

Zamówiłem za dużo biletów. Czy odzyskam pieniądze za bilety?

Prosimy uważnie potwierdzać kupno biletów, ponieważ należność za kupione bilety nie będzie zwracana. Wynika to m.in z planowanej na podstawie ilości spodziewanych gości strategii kadrowej klubu na wieczór koncertu.

Czy można kupić bilety on-line na koncert dla większej grupy osób?

Ilość możliwych do kupienia biletów ogranicza jedynie ich dostępność na stronie wynikająca z etapu na jakim znajduje się przedsprzedaż. Wszystkie bilety mogą być wydrukowane razem. Jeden bilet odpowiada jednej wydrukowanej stronie.

Czy kupno biletów drogą elektroniczną jest bezpieczne?

Kupno biletów drogą elektroniczną jest całkowicie bezpieczne. Stona internetowa Dworca Tatrzańskiego nie przejmuje Państwa danych bankowych czy danych karty kredytowej. Strona korzysta z całkowicie bezpiecznych usług renomowanego serwisu płatności Payu. Zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa jest dla nas i firm usługowych z którymi współpracujemy najwyższym priorytetem.

http://www.payu.pl/dla-sklepow/jakosc-i-bezpieczenstwo

Do kogo mam się zwrócić w razie probemów lub pytań w związku z zamówieniem elektronicznym?

Jeżeli będziecie Państwo mieli pytania lub problemy związane z naszym elektronicznym systemem biletowym, mogą Państwo zadzwonić pod numer +48690012013 lub wysłać formularz kontaktowy z naszej strony internetowej.

Czy istnieje możliwość zdeponowania biletów dla osób które dotrą do klubu w późniejszym czasie?

Na życzenie zdeponujemy zakupione drogą elektroniczną bilety dla Państwa znajomych. Bilety należy zdeponować w kasie przy wejściu.