Aktualności

Bądź na bieżąco
03 Grudzień 2015

ZNAMY PIERWSZYCH ARTYSTÓW SNOWFEST 2016

Już 5 i 6 lutego gwiazdy światowej muzyki i sportów ekstremalnych spotkają się w wyjątkowej scenerii festiwalu SnowFest na Wielkiej Krokwi z Zakopanem. Roots Manuva, Chase and Status, Andy C, Purple Disco Machine to pierwsi ogłoszeni artyści trzeciej edycji zimowej imprezy roku! Wspierać ich będą Łąki Łan i Flirtini. Kolejnych wykonawców poznacie na gwiazdkę.

Na Wielkiej Krokwi czekają na Was spektakularne zawody Big Air oraz Slope Style w snowboardzie i freeski, występy na dwóch scenach muzycznych, a także niezapomniane afterparty w pawilonie skoczni.
W piątek na głównej scenie SnowFestu usłyszymy Roots Manuva i materiał z jego najnowszej płyty. Muzyk zagra w siedmioosobowym składzie. Sobotni występ legendarnego Chase and Status, zdobywców platynowego krążka z Londynu będzie okazją do zabawy przy utworach z długo oczekiwanego albumu, który ukaże się właśnie na początku roku. Anglików wesprze porywający Mc Rage. Rodzimy support zapewni energetyczny i słynący z dorodnego brzmienia Łąki Łan.

Co więcej? Na afterach zakręcą Was do tańca: legenda drum ‚n bass – Andy C, utalentowany producent Purple Disco Machine oraz dj-ski duet Flirtini.

—————–
Dwie pierwsze pule biletów na SnowFest 2016 trafiły już do sprzedaży.

Dwudniowy bilet – 2 DAYS można kupić w super cenie 40 pln.
Bilety całofestiwalowe – 2 DAYS & NIGHTS są dostępne w cenie 80 pln i uprawniają także do wejścia na klubowe imprezy nocne.
Ilość biletów 2 DAYS & NIGHTS jest ograniczona!

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie www.ticketpro.pl oraz w salonach Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.

***Bilety do nabycia na Ticketpro***
http://bit.ly/1Xs1umX

 

Chase and Status

Chase & Status - Press Photo

Czołowi reprezentanci muzyki drum `n bass. Ich utwory podbijają światowe listy przebojów. Duet powstał w 2003 roku, pochodzi z Londynu, a w jego skład wchodzą Saul Milton oraz Will Kennard. Podczas występów towarzyszy im MC Rage. Dotychczas nagrali trzy albumy, na których wystąpili m.in. Rihanna, Plan B, Cee Lo Green i Example. Na SnowFest usłyszmy utwory z ich najnowszego krążka, który ukaże się w lutym 2016 roku. https://www.facebook.com/chaseandstatus

Andy C

ANDY C

Brytyjski producent, jeden z najważniejszych artystów światowej muzyki tanecznej. Tworzy jungle / drum `n bass. Co roku prestiżowy magazan „Dj Mag” wymienia go pośród stu najlepszych dj-ów świata. Jest założycielem wytwórni RAM Records oraz rezydentem klubu Fabric w Londynie. Występuję na największych imprezach na całym świecie. W roku 2013 zagrał przed 100 – tysięczną publicznością na festiwalu Glastonbury. https://www.facebook.com/andyc

Roots Manuva

Roots_Manuva

Rodney Smith, bo tak brzmi prawdziwe imię tego artysty, jest brytyjskim raperem związanym z wytwórnią Big Dada. Zadebiutował w 1994 roku, by chwilę później wydać swój pierwszy singiel – „Next Type Of Motion”. W muzyce, którą tworzy odnaleźć można elementy ragga, dancehallu oraz dubu. Na codzień wspólpracuje z takimi gwiazdami, jak: Dj Shadow, Coldcut, Mr. Scruffa, czy U.N.K.L.E. Pod koniec paźdzernika ukazał się jego dziewiąty album zatytułowany „Bleeds”. Na SnowFest wystąpi w ramach trasy promującej swój najnowszy krażek. https://www.facebook.com/Roots-Manuva-27817357315

Purple Disco Machine

Purple_Disco_Machine

Utalentowany producent oraz dj związany z wytwórniami Defected oraz Exploited. Uznawany za prekursora gatunku Deep Funk. Swoją karierę zawdzięcza popularności swojego utworu „My House”, który stał się hitem i przez wiele miesięcy królował na parkietach na całym świecie. Na swoim koncie ma remixy dla takich artystów, jak: Hercules & Love Affair, Sigma czy Robosonic. Jego najnowszy utwór „LOVE”, nagrana wspólnie z Borisem Dlugoschem znalazł się w Top 10 popularnego sklepu z muzyką Beatport. Purple Disco Machine wystąpi w Polsce po raz pierwszy!

https://www.facebook.com/purplediscomachine

Łąki Łan

LAKI_LAN

Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali niepowtarzalne, słowiańsko – międzygalaktyczne brzmienie, które od lat ewoluuje i zaskakuje. Ich bajeczne kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko. Bardzo istotne są także teksty, pisane przez wokalistę zespołu – Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich niebanalnych treści. https://www.facebook.com/lakilan

Flirtini

Flirtini

Flirtini to projekt tworzony przez dwójkę przyjaciół: Menta XXL i Jedynaka. Ich flagowym przedsięwzięciem jest niepowtarzalny cykl imprez, bijący od trzech lat rekordy popularności. Regularnie goszczą na nim największe talenty, jak: Hudson Mohawke, Cashmere Cat, Kaytranada, Rustie, Mount Kimbie oraz What So Not. Produkują, remiksują, grają na festiwalach i scenach klubowych w całej Polsce. Są odpowiedzialni za cykl kompilacji „Heartbreaks & Promises”, która ukazuje się nakładem Asfalt Records.

https://www.facebook.com/flirtini.xx